První běh - chůze - skoro infarkt:-)

29. prosince 2010 v 19:59 | Téze |  Hubnutí
Ahoj dámy,

v minulých dnech jsem četla Oliverovou a její nápad běhat mě nadchl.Vyrazila jsem tedy ráno na první pokus o trénink - jen k Albertu,nakoupit pečivo a zpět.Mám to od baráku tak 1 km,upravené cesty,relativně rovinka,ideál.
Běžci se teď nesmějte,ale já tak po 500 metrech málem zkolabovala,děs běs.A to jsem neběžela nijak rychle,jen takové odpočinkové tempo,prostě jsem shnilá jak starý pařez,hrůza.Zítra jdu zase,tak uvidím,snad to bude aspoň trochu lepší:-)

Zatím se utěšuju,že rychlochůze také dobrá,alespoň pro začátek,stejně jako žehlení Zlatoušových košil a kalanetika,které mě teď čekají.

A ještě motivační film Legenda o Zorrovi,Catherine Zeta Jones vypadá fakt báječně a já budu taky,pokud už si dnes nic nedám:-)

Jo a k plánování na příští rok - držím se toho svého,tedy do odjezdu na hory 6.2. vážit 84kg,jen mám další kolovou čelenž
- do 15.1.nada,nic,zero cola:-) - protože jen mezi 23.-26.12. včetně  se mi povedlo vysosat součtem okolo 8mi litrů!

Když to takhle napíšu,samotné je mi z toho blbě.A taky jsem poslední dva dny byla zase jako na odvykačce,ale dnes už bylo líp.

Takže pohybu a hubnutí zdar:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zirafatkobloguje zirafatkobloguje | Web | 30. prosince 2010 v 8:58 | Reagovat

téda, koukám, že máš s tou colou docela seriozní problém. Tak přeji hodně pevnou vůli a ať ti už brzo nechybí. A místo jedení (abys nahradila colu) se můžeš jít třeba projít. Nebo brutálněji(to jsem zkoušela, když jsem hubla v pubertě) můžeš si vždycky trošku zacvičit břicho, ono tě pak bude bolet a na pití coly tě přejdou myšlenky.
S během tě obdivuji, ne, že bych byla nějaká nesportovní, ale běhat chodím fakt jen za krásného počasí a všechny, kdo běhají v zimě obdivuju.

2 mimimilkini mimimilkini | Web | 1. ledna 2011 v 16:36 | Reagovat

hehe ty si s tou colou ako ja niekedy :) som to pila ako vodu. nastastie uz teraz si dam iba obcas :) drzim palce

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama