Zprávy z bazénu

9. ledna 2011 v 21:59 | Téze |  Den za dnem
Právě jsem se vrátila z bazénu v Podolí.Venkovní,vyhřívaný...pro člověka se strachem z vody jako já zahalený v dýmu z teplé vody jako přízračná blata někde ve Skotsku.
Jak si tak plavu,okolo mě se vynořují a zase klesají pod hladinu sinalé postavy,ve svitu zářivek vypadají jako zombie,pod vodou zase ruce a nohy bez těl a hlav jako podivné chobotnice...blíží se..podivně chrčí a lapají po dechu....a všechny mě chtějí sežrat...

né,nejsem sjetá,tohle a mnoho dalších pitomin mám v hlavě pokaždý,když vlezu do vody a jdu plavat.Zlatouš řádil jako vydra,já jsem pak utekla do páry a dala protáhnout všem namoženým svalíkům ze včerejšího skvoše.Mimochodem naši se tvářili,že neumí do 5ti počítat a pak to hráli jako veteránská reprezentace,ještě že jsme nečenžovali partnery,byla by to dost potupa:-)

zítra mě čeká kontrolní přeměření a vážení,to zase bude,protože Zlatouš právě smaží stejk ,že jako po bazénu nepůjde spát hladovej - to asi fakt nezvládnu:_)

a pracovně-školní týden - už aby byl zase pátek,ve středu kanály a vytápění,neumím nic,v práci nemám hotové aktualizace na web,chjo a ještě chci ráno začít realizovat program měsíční vstávání dřív s kalanetikou po ránu,protože hory se blíží a nějak nepozoruju,že bych hubla:-(realisticky si dávám tak tři dny,protože déle to asi nezvládnu,ale chtěla bych.

tak hodně sil a odolnosti do příštího týdne přeji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Oliverova Oliverova | Web | 10. ledna 2011 v 11:29 | Reagovat

Ty máš strach z vody :D? Já si v bazenu skoro nikoho nevsimam, pokud mi nekdo neleze do drahy :)).
Venkovní bazén, pára... ach jo, a já jen sedím a drtím. Teda včera jsem měla dva florb. zápasy a mám namožený zadek a zadní stehna. To mě zas bude bolet tři dny. Tak to dopadá, když se člověk neprotáhne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama