Duben 2011

usrana nasrata

29. dubna 2011 v 18:33 | Téze |  Den za dnem
Ahoj milé dámy,

do nádherného svatebního dne z coxtralové říše zdravím,včera jsem málem přišla v ateliéru o zápěstí,retardovaný spolužák mi na ruku a rozdělaný model hodil tlustou dřevěnou desku.

Zlomené to nemám,pohmožděné slušně,začíná se mi na ruce tvořit kubistický obrazec. Naštěstí jde o levou ručku. Veselá nejsem,bolí to jako čert a zatím možno spát pouze když je ruka prsty nahoru a prášky žeru jako lentilky,v noci jsem si v nouzi nejvyšší i kapala tralgit a to už je docela jízda.

Na pohyb nemám ani pomyšlení,dokud se ručka alespoň trochu neuklidní,navíc musím ten model udělat znovu příští týden,tak nebude ani čas a hopsání s Jillian je také over,dokud nebudu zvládat změny polohy rukou bez pocitu,že mi to zápěstí hoří.

Ovšem jak včera podotkl kamarád,mohla jsem tam mít hlavu:-)Tak jsem včera vypravila milého Zlatouše na vodu,svoje pádlo vztekle hodila do komory a koukala na božskou Vilmu v Mazaném Filipovi.Koupila jsem si k tomu litrovku coly a vypila jsem jí.

když se daří,tak se daří:-)

41/90 dunící jaro a léto v riflích

22. dubna 2011 v 8:14 | Téze |  Hubnutí
Ahoj dámy,

o dvě ulice dále bourají jednu z nádherných prvorepublikových vilek.Nejdřív vykousali vnitřek,pak složili fasádu do nevzhledné hromady a teď trosky odvážejí a likvidují na pozemku bazén.Pneumatickým kladivem.
Prokleté dunění pronikající konstrukcemi a zeminou se nese až do našeho přízemního hnízda,je to jako puštěná stará automatická pračka.Nejde o hlasitý hluk,problém jsou vibrace.Spolehlivě mě to probudí,ignorovat to nedokážu.Takže jdu do práce asi na celej den,ve škole mám sice volno a do kanclu přímo nemusím,ale tohle prostě nedám:-(

Jinak mám odpornou přestávku ve cvičení,úterý a středa se nesly ve znamení žraní a lenory,znáte ty myšlenky,že už to stejně nemá cenu,protože do prázdnin už to nestihnu a budu zase jako vepř?No tak to mě posedlo.Ale prolomím to,nechci strávit další léto v riflích nacpaná a slintající( po módě) a závidějící štíhlým figurám.

Díky loktům bude Jill obden( a díky Skořici z toho nemám ujímání),ale pokud mám hubnutí nakopnout,musím cvičit cokoliv ,ale každý den.Mrkla jsem k Rákel na mojí tabulku a váhá se skoro nehábe,mám pocit,že tělo si už zvyklo na současnou míru cvičení a potřebuje více zatížit,tak se do toho dám.

Topinka psala o své představě,co bude dělat,až zhubne - já si vezmu na sebe dvojdílné plavky a vyrazím si zahrát beachvolejbal.A půjdu v nich už od baráku přes celou Hanspauli,ať se bába Kelišová na rohu taky pokochá:-)

V tom případě bych měla fakt pohnout,aby mezitím nebyl sníh:-)))))

Hezký den a velikonoce:-)

37/90 dead of the shred

18. dubna 2011 v 20:32 | Téze |  O mně
Natali fixluje! ještě jsem zpocená a popadám dech,ale hned to musím napsat - v levelu 1,tuším ve druhé posilovací části,záběr jde na Anitu a Natali jenom zvedá činky,ale nedřepuje,ulejvačka jedna! Potom se jí to tlemí,zatímco já funím a nenávidím všechny cviky na ruce,jmenovitě kliky,ale dnes jsem jich dala 20 za sebou ,jupí:-)

Jinak jsem odpoledne trochu prasila a dala si zas půllitr koly,ale teď jsem ho vypotila víc než dostatečně.Doučuju jednu slečnu a scházíme se v kavárně,tak jsem neodolala.Ta holka je výborná,snaží se a nutí tak i mě se pomalu koukat do těch skript,zkouškový se blíží mílovými kroky.Ještě že je tak nádherné jaro,zírám na kytky a kvetoucí stromy a stres mizí..tak ať to ještě dlouho vydží a vám taky.

36/90 - výsledky bodystatu 14.4.

17. dubna 2011 v 11:32 | Téze |  Hubnutí
Jsem z toho zděšená,ale je to tak - beru to jako výchozí hodnoty.Rady a porady vítám:-)
Neumím to vložit v tom souboru,tak vynechám grafy a čísla píšu jako to,co vyšlo a v závorce rozmezí normálu.

ZPRÁVA BODYSTATU - SLOŽENÍ TĚLA
Klient číslo 278 14. duben 2011
Pohlaví Žena Hmotnost 89,4 kg Věk 28 Výška 175 cm Aktivita Nízká/střední

Zápis: Naměřeno (Meze "normy") Naměřeno % (Meze "normy")

Celková hmotnost: 89,4 kg (73 kg až 79 kg)

Složení/skladba
Tělesný tuk : 31,1 kg (15 kg až 20 kg) 34,8% (20% až 26%)
Aktivní tělesná hmota (ATH): 58,3 kg (56 kg až 61 kg) 65,2% (74% až 80%)
Tělesná voda: 39,7 l (45 l až 54 l)ts 44,4% (50% až 60%)
Bezvodá ATH :18,6 kg

Bazální metabolismus 1829 kcal/den (20,5 kcal/kg)
Hodnota bazálního metabolismu je dána výpočtem energie potřebné v klidovém stavu organismu.
Výpočet celkové metabolické potřeby 2744 kcal/den
Vypočtené množství energie, které vaše tělo denně potřebuje při zvoleném stupni aktivity.

Hmotnost těla: vysoký/á/é Tuk v %: vysoký/á/é Voda % : nízký/á/é

CELKOVÁ TĚLESNÁ HMOTNOST - "VÁHA" 89,4 kg
Doporučená hmotnost pro Vás je 73 kg až 79 kg . Vaše tělesná hmotnost je nad horním limitem normy. Tato hmotnost může být sdružena se zvýšením zdravotních rizik. Sledujte výši svého krevního tlaku a hladin cholesterolu i celého tukového spektra. Doporučujeme Vám zvolna redukovat svou tělesnou hmotnost.
Snižujte svůj denní kalorický příjem o 551 kcal, dosáhnete úbytku váhy asi 0,5 kg za týden.

Tak takhle to je.Jen nevím,kde berou tu normu,protože 73-79 na 175 výšky mi laicky přijde jako dost,tak nevím.Každopádně jak jsem si myslela,že za poslední měsíc sportuju ,tak je to málo,ale člověk má asi o sobě vždycky lepší představy než to je ve skutečnosti.Za měsíc bych chtěla jít zas,tak uvidím,je to docela motivace,měření neoblafnu:-)

35/90 zapíšu,co zbaštím

16. dubna 2011 v 10:46 | Téze |  Den za dnem
Včera jsem doučovala kamarádku matiku a bavily jsme se o hubnutí.Svěřila jsem se jí se svojí dosavadní neschopností počítat kalorie a plánovat si jídelníčky týden dopředu ( tím myslím,že to neodsuzuju,jen upřímně obdivuju,sama se k tomu zatím nejsem schopná přemluvit) a dostala jsem tip - piš vše,co sníš a vypiješ i s časem,třeba to pomůže.Takže ode dneška píšu,hodím to sem asi až v pátek celé najednou.

Jinak jsem nadšena jarním počasím,v téhle době miluju Divokou Šárku a její barvy - valéry zelené protkané smetanovou květů a vykukující černé lehce zarudlé skály - ach,už aby bylo pondělní ráno,vyrazím běhat a pokochám se:-)

Přeji vám krásný víkend.

33/90 - ráno moudřejší večera

14. dubna 2011 v 9:01 | Téze
No něco na tom bude:-)Úvodem díky za povzbuzující slova,byla jsem z toho včera dost kyselá,ale to přejde.Objednala jsem si novou digi váhu domů,takže mě snad v budoucnu nečekají žádná taková překvapení.

Odpoledne jsem oprášila kartu do fitka,rozhodla jsem se,že šetření na Zlatoušův dárek chvíli počká a byla jsem na skvělé hodině spinningu,fajn hudba,dobrá instruktorka a po posledním kopci nabízela haribáčky za odměnu,že jsme to tak hezky odjely - nádhera.Díky času s Jillian ze mě sice tekly proudy potu,ale nebyla jsem tolik udýchaná,cítila jsem víc nohy než popadala dech a to je skvělé.

S těmi čísly je to tak,dokud jsem je neřešila vůbec,hubla jsem tak nějak nadivoko - z letních 95 na listopadových 87-89 a v tom se v podstatě plácám doteď( zase píšu původní čísla,mělo by to být tedy v létě 98 ,zima 90-92,brr:-))Je fakt,že jdou dolů obvody a už dost o tom.

Jdu posnídat a s letáky a pak hurá do školy,venku zataženo,ale já se už mračit nebudu:-)

32/90 jsem v řititititi

13. dubna 2011 v 10:40 | Téze |  Den za dnem
Kdo nehoví sprostým slovíčkům,ať to dnes nečte.Ani zítra.
Před chvílí jsem byla na bodystatu.Výsledky nemám,protože obsluhující muž měl dovolenou,takže přijdou emailem zítra.
Ale nevadí,horší už to nebude - před bodystatem proběhlo vážení na místní digi váze a číslo bylo 89,4.
Když jsem předtím vlezla na váhu ráno doma,bylo tam konečně přesně 86 - jak já byla šťastná.Kurva kurva kurva.
Věděla jsem,že váha doma je stará a blbá,ale tohle mě fakt nepotěšilo.Taky z toho vyplývá,že když jsem se vážila loni na konci prázdnin a ukázalo se mi číslo 95,vážila jsem teda přes 98 kilo,to je bez dvou kil metrák!!!!!!!
No doprdele.
Jsem v práci,takže nemám čas na deprese,to přijde cestou domů v metru.Motivace je víte-kde,mám chuť se na to vysrat.

26/90 - úklid nejen v duši

7. dubna 2011 v 18:55 | Téze
Ahoj dámy,
duben se zelení,kalendář také,vkrádající krizi motivace překonávám i díky tomu,že cvičíte s Jill také,takže to nechci zabalit:-)

V úterý jsem přerovnávala komoru a narazila na vakusak s letními věcmi,neodolala jsem a jen tak se pokochala pár kousky,naplánovala jsem si,že koncem měsíce to celé vytáhnu a vyzkouším:-)Počasí by sice bylo už teď,ale necítím se na to,takže nosím trička a rifle.

Také teď nerotuju,PMS tomu nepřeje a teta Irma už vůbec ne,nevím,jestli jsem byla málo protažená,ale uhnala jsem si křeče jako ďas,takže se budu točit zas až dnes u zpráviček.

V práci a ve škole toho je moc,takže nestíhám psát,ale šmíruju vás vytrvale.A taky cvičím,i když váha dolů prostě neleze,takže budu mít asi zas u Rákel černo.Jsem zvědavá příští týden na bodystat,mám ale strach,že až uvidím mocnost své tukové vrstvy,omdlím:-)

A ještě se tady slavnostně zaklínám( s vidinou blízké výplaty a stravenek,dokud ještě jsou:-)) - začínám normálně jíst hodně 6 krát denně - když to vezmu tak po 2,5 hoďkách,pokreje mi to celý den a půjdu spát napůl vytrávená,ovšem s prodlužující se studijní nocí budu muset přidat ještě jídlo navíc.

a zítra přeji hezký pátek všem:-)

20/90 - Aprílový plán

1. dubna 2011 v 11:07 | Téze |  Den za dnem
Ahoj dámy,
zdravím při pátku a přeji vyvedený Aprílek.Mě dostali poprvé už po půlnoci na Lidovkách.cz článkem o přijetí eura v cze k 1.1.2012.jak jsem byla mimo z učení,tak mě to trklo až v posledních větách,kdy řešili motiv zadní strany mincí s námětem korunovace Víta Bárty.Doporučuju k pobavení,kachna jak vyšitá

A teď březnová bilance:poměr dnů s cvičením a bez něj je 17:14,zelení tentokrát vyhráli,ale o fous:-)

Neúspěchy:
*zhubla jsem 2 kg místo 3 plánovaných,teď mám 87
*30days shred jsem nezvládla celé,cvičila jsem celkově míň,než jsem čekala
*nepodařilo se mi narovnat jídelníček
*furt tam byla nějaká cola,za březen tuším součet 10 l
*škole furt nedávám,co potřebuje

Úspěchy:
*postahovala a ozkoušela jsem si dalších x cvičení a vybrala si,co se mi líbí
*zavedla jsem si sportovní diář( dělám si jako prvňák zelená a oranžová okýnka u dnů,zelené jsou se sportem,oranžové bez - viz bilance na začátku,sportem myslím cílené cvičení nebo roznos letáků a běh na min 30 min,když lítám celej den po městě a vyřizuju,tak sice také naběhám,ale neberu to jako zelenej den)
* koupě rotačního disku přináší výsledky - míň bolí záda,mění se míry
* hubnu na čísla:pas -2 cm(83 na 81),pupík -2 cm(106 na 104),zadekboky -3cm(112 na 109),stehno -1cm(70na69)
*celkově jsem to začala řešit - vstup do společného hubnutí k Rákel je toho dokladem

A co bude v dubnu:
*opět Jillian Michaels - 30 daysShred a Banish fat boost metabolism,prozkoumala jsem dost dalších cvičení,ale s ní se mi to rostě líbí.Shred bych chtěla jet v dubnu každej den mimo víkendu 15.-17.,to jsem na zdravotnickém kurzu a minimálně sobota je cvičebně bez šance,pá a ne bych mela stihnout.BFBM je trochu od všeho,co jill dělá,trvá cca 45 minut.
*letáky - ač se to nezdá,je to docela brutus,zvládám roznášku za 2 hodiny ostré chůze,díky kopcovitosti Hanspaule je to dost kondiční,nosím je v baťohu,takže nehrozí bolesti zad
*protahování - bude nutné každý den
*rotace - určitě,přestalo to tolik bolet a můžu u toho čumět na tv,takže ideální relaxace
*běhání a brusle - doplňkově na užití,až budu schopná vylézt doStromovky,aniž bych si připadala jako vepř:-)
*škola- zaberu,zk začíná 16.5. a nechci se s tím patlat až do konce června

Cíle:
*zhubnout do konce dubna na váhu 3 kg,tj. na 84kg
*vydržet rytmus každej den shred,obden BFBM v kombinaci s letákama
*neflákat školu
Proč:
*na konci dubna je víkend,kdy jedu na vodu a nechci potopit loď jenom tím,že do ní vlezu
*voda je s dost ostrejma lidma a chci mít dost sebevědomí a neposlouchat žádný hnusný poznámky,chci si to užít
*na konci dubna proberu šatník,vytáhnu vyloženě letní věci...chci se vejít do těch starších,eventuelně si koupit nové:-)
Tak konec bilancování,jdu cvičit,hezkého apríla a víkend a vůbec ať se daří:-)
A ještě Vám všem moc děkuju za inspiraci,je to bezva.