Jak jsem měla kliku při vynášení odpadků

31. května 2011 v 14:11 | Téze
Díky všem za komentáře a na dotazy odpovím hromadně - studuju stavárnu a pracuju jako vedoucí ústředí jedné neziskové organizace zaměřené na volný čas dětí. Sídlíme vysoko nad metropolí a pod námi bydlí nejmenovaný architekt.Z náhodného setkání ve výtahu asi před dvěma měsíci se mi vyvinula brigáda pro něj - dělám studii ( začáteční fázi projektu - to hezký vymýšlení:-)) mateřské školky na určitý pozemek,samozřejmě pod jeho dozorem.Jelikož má spousta jiných projektů,výpomoc se mu hodí. Moc ráda bych nezůstala jen u školky,ale to záleží na něm,jak bude spokojenej.

Jinak peníze vydělávám doučováním matiky na fakultě a poslední dobou i učením dětí ze sociálně znevýhodněných skupin obyvatel,což mi dotuje EU.Výhoda je,že se na to nemusím moc připravovat,příklady na procvičování píšu většinou v nějakém dopravním prostředku.Letáky byly nouzové řešení,ale v tom březnu mi to pomohlo.Učení mě baví,ale kdyby se mi jednou podařilo najít práci v oboru u školy,která mi zadotuje bydlení a ostatní život,všeho nechám a budu dělat jen tohle,ale to je dost utopie:-)

No jinak jsem ráno makala na strojích,posilka mě moc neba,ale je to potřeba.Vytáhla jsem letos poprvé tílko i do ulic a ty náznaky svalů se docela hodily,alespoň jsem si nepřipadala tak pitomě.Vedro mě zabíjí,večer mám v plánu kalanetičit u nějakého filmu v tv,ale spíš asi přijdu,chytím ještě kousek zpráv o počasí a usnu:-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 skořicová skořicová | Web | 31. května 2011 v 14:48 | Reagovat

Já úplně zbožňuju, jaká je zde k dohledání úžasná sorta lidí - chemička, veterinářka, medička, sociální pracovnice, umělkyně, právnička, ekonomka... a pak ty šikovné a chytré již pracující... to je bájo, tohleto :-)

Jak to čtu, tak máš úžasnej život, zajímavej, tvůrčí a jsi velmi schopná, kolik toho zvádáš a ještě - JEŠTĚ ráno vstaneš do posilovny. No prostě úžasná holka :-)

2 Portia Portia | Web | 31. května 2011 v 14:49 | Reagovat

pro mě to byla makačka prvních tak 3 běhy pak už to bylo v klidu ted běhávám svých 6 km a jsem spokojená a pak si ještě doma 30 min zaposiluji ale slyšela jsem že u toho se nejvíc spaluje a je to asi nejlepší sport.
Zajímavý jobs tak to fakt kloubouk dolů takhle nadaná žena se málo kdy vidí.....fakt bomba aspoň se můžu pochlubit že znám takovou super chytrou babu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama