Zase běhám

22. března 2012 v 21:01 |  Den za dnem
Dlouho jsem se neozvala.Počáteční oslavy vystřídalo vystřízlivění - vyhráno není,ale což.Fyzička nula,bolí mě doslova každý pohyb,ale již jsem si vypracovala systém - když ráno podstoupím pohybovou aktivitu,každý další pohyb přes den bolí míň,takže se snažím přemoci přirozený biorytmus a podle plánu Miloše Škorpila pro úplné začátečníky zase začínám.

Pokroky jsou docela velký,ještě před měsícem jsem neušla ani 100 m v kuse po rovině do krámu,teď už vydržím chodit kolem hodiny ve Stromovce i do mírného kopečku.Sice to bolí jako čert,ale potýkám se s klasickou pastí uživatelů opiových preparátů - tělo si zvykne nechutně rychle,takže jediná cesta jak zachovat jejich účinek je je baštit co nejmíň.

Jo a taky tam chodí trénovat jeden invalida,docela mě štve,že mě často předjíždí a dost potměšile se u toho usmívá.Cílem tohoto měsíce je tedy předejít ho a nezkolabovat hned za prvním roštím,stromy ještě nemají listy,takže je nepříjemně vidět:-)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Martina Martina | Web | 22. března 2012 v 22:08 | Reagovat

ahoj, na heat s tebou bohužel chodit nemůžu, protože jsem z Ostravy a ne z Prahy:)ale díky za výzvu:)  asi tě zmátlo to hodinový dojíždění, co jsem psala.. Ostrava není zrovna kompaktní město, takže se člověk celkem najezdí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama